Hivatásos és szolgálati kishajóvezetői képzések

Iskolánk hivatásos és szolgálati kishajóvezetői tanfolyamok lebonyolításával egyaránt foglalkozik.

Kinek szükséges hivatásos vagy szolgálati kishajóvezetői engedélyt szerezni?
Nagyon leegyszerűsítve mindenkinek, aki a szolgálata vagy a hivatása gyakorlása (vagyis a munkavégzése) során kisgéphajót vagy vitorlás kishajót vezet. (15/2001. (IV. 27.) KöViM rendelet: http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=A0100015.KOV )

A kedvtelési képzésnél is meglévő vizsga feltételek mellett az alábbiaknak kell eleget tenni:
– Hajós szolgálati könyv (HSZK)
– meglévő képzettségtől függően meghatározott idejű igazolt gyakorlat
– a kedvtelésihez képest szigorúbb orvosi alkalmassági vizsga
– Erkölcsi bizonyítvány
– I. szintű vonalvizsga

Lehetséges tanfolyam típusok:
– Szolgálati kisgéphajó
– Hivatásos kishajóvezetői
– Úszómunkagép vezető

Árak
A kedvtelési képzéshez hasonló egységes árlista nincs a hivatásos tanfolyamok esetében. Ajánlatkérés után minden jelentkezőt külön-külön bírálunk el és állítunk össze számára a lehető leggyorsabb és legrugalmasabb tanfolyam és vizsgabeosztást, hogy minél hamarabb munkába állhasson az új képesítésével. A képzések díja ennek megfelelően egyénenként kerül megállapításra.

Bővebb információ és ajánlatkérés a szolgálati és hivatásos kishajóvezetői tanfolyamokkal kapcsolatban:
Jen István
Mobil: +36 209291022